,
rozwiń

Polityka prywatności

Prawa autorskie

Serwis gifdnia.pl zawiera przekierowania (linki) do filmów serwisu youtube.com. Materiały filmowe znajdujące się na youtube.com są przedmiotem praw autorskich przysługujących ich twórcy i podlegają ochronie zgodnie z prawem autorskim.

Zastrzeżenia prawne i odpowiedzialność

Wszelkie materiały zawarte w serwisie gifdnia.pl są bezpłatne. Użytkownicy oraz zespół serwisu gifdnia.pl nie odpowiadają za jakiekolwiek szkody wynikłe z ich korzystania. Serwis gifdnia.pl zastrzega sobie możliwość edycji i usuwania wpisów oraz blokowania użytkowników, którzy naruszają regulamin serwisu.

Wyłączenie odpowiedzialności

Serwis gifdnia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści i opinie wyrażane przez użytkowników w komentarzach lub opisach. Są one wyłącznie własnością użytkowników, od których pochodzą. Niniejsza polityka prywatności nie ma zastosowania do przedsiębiorców oraz osób, których dane są ogólnie dostępne na stronach serwisu.

Gromadzenie danych osobowych

Korzystanie z serwisu gifdnia.pl nie wymaga rejestracji. Jedyne informacje jakie są gromadzone to ID użytkownika na facebook.com oraz imię i nazwisko udostępniane przez serwis facebook.com, ale tylko w sytuacji logowania się poprzez serwis facebook.com. Dane te, są przechowywane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Informacje odwiedzin strony

Podczas korzystania z serwisu gifdnia.pl nasze serwery automatycznie rejestrują informacje przesyłane przez przeglądarkę użytkownika w trakcie wyświetlania witryny. Tak zwane logi mogą zawierać podstawowe informacje przesyłane przez komputer użytkownika takie jak: żądanie sieciowe, adres IP, typ przeglądarki, język przeglądarki, data i godzina przesłania.

dodaj z pliku dodaj z sieci